חנן פורת

חנן פורת

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-02/03/1998 עד 07/06/1999

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-09/07/1996 עד 07/06/1999

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-02/03/1998 עד 07/06/1999

    החוקה חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 02/03/1998

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-26/10/1993 עד 17/06/1996

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 07/03/1984

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 20/10/1999

    האיחוד הלאומי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/03/1999 עד 07/06/1999

    תקומה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 17/03/1999

    אמונים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 04/03/1999

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 07/03/1984

    התחי-ה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים