בני גנץ

בני גנץ

סיעות

  • הכנסת ה-24 מ-06/04/2021

    כחול לבן

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 06/04/2021

    כחול לבן

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    כחול לבן

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    כחול לבן

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-24 מ-13/06/2021

    שר

  • הכנסת ה-24 מ-13/06/2021

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-24 מ-28/04/2021 עד 13/06/2021

    שר

  • הכנסת ה-24 מ-06/04/2021

    שר

  • הכנסת ה-24 מ-06/04/2021 עד 13/06/2021

    שר

  • הכנסת ה-24 מ-06/04/2021 עד 13/06/2021

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-24 מ-06/04/2021 עד 28/04/2021

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-23 מ-12/01/2021 עד 06/04/2021

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-23 מ-01/01/2021 עד 06/04/2021

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-23 מ-16/12/2020 עד 06/04/2021

    שר

  • הכנסת ה-24 מ-16/12/2020 עד 16/03/2021

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-23 מ-17/05/2020

    מ"מ ראש הממשלה

  • הכנסת ה-23 מ-17/05/2020 עד 06/04/2021

    שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-24 מ-06/04/2021

    כחול לבן

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 06/04/2021

    כחול לבן

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    כחול לבן

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    כחול לבן

קוד המקור של הנתונים