אברהם פורז

אברהם פורז

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-16/05/2005 עד 17/04/2006

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    החינוך התרבות והספורט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/07/2005 עד 17/04/2006

    משותפת לכספים וחינוך - הצ"ח הלוואות לשכר לימוד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-04/01/2005 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת לדיון בהצ"ח שעניינן אנטנות סלולריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 08/06/2005

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 16/05/2005

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-29/12/2004 עד 26/01/2005

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 22/07/1998

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-02/08/1989 עד 15/06/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 02/08/1989

    הכנסת

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2006 עד 17/04/2006

    הסיעה החילונית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 26/01/2006

    שינוי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    שינוי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-25/03/1999 עד 07/06/1999

    שינוי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-20/01/1999 עד 25/03/1999

    שינוי - מפלגת המרכז

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 20/01/1999

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-09/03/1992 עד 13/07/1992

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 09/03/1992

    שינוי - מפלגת המרכז

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 04/12/2004

    הפנים

    שר

קוד המקור של הנתונים