דן סידה

דן סידה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-22/02/2018

    ש"ס

  • הכנסת ה-20 מ-19/09/2017 עד 20/09/2017

    ש"ס

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-30/04/2018

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/04/2018

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים