גדעון עזרא

גדעון עזרא

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 17/05/2012

    החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/2001 עד 12/03/2002

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-09/05/2001 עד 11/07/2001

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-15/08/2000 עד 15/03/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 15/08/2000

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-09/07/1996 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-26/11/1996 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 17/05/2012

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-16/01/2006 עד 17/04/2006

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/11/2005 עד 16/01/2006

    אחריות לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/11/2005

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    הליכוד צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    להגנת הסביבה

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 24/02/2009

    להגנת הסביבה

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-18/01/2006 עד 04/05/2006

    להגנת הסביבה

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-29/11/2004 עד 04/05/2006

    לביטחון הפנים

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-05/07/2004 עד 10/01/2005

    התיירות

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-16 מ-06/09/2004 עד 29/11/2004

    לביטחון הפנים

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-16 מ-04/03/2003 עד 06/09/2004

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 04/03/2003

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-13/03/2001 עד 27/02/2003

    לביטחון הפנים

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים