אמיר אוחנה

אמיר אוחנה

סיעות

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 30/07/2020

    הליכוד

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    הליכוד

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-20 מ-27/12/2015 עד 30/04/2019

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-23 מ-17/05/2020

    שר

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 17/05/2020

    שר

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    שר

  • הכנסת ה-21 מ-05/06/2019 עד 03/10/2019

    שר

קוד המקור של הנתונים