אחמד סעד

אחמד סעד

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-08/03/1999 עד 07/06/1999

    חד"ש

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 08/03/1999

    חד"ש-בל"ד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים