יואב קיש

יואב קיש

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-02/07/2018

    ועדה משותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצ"ח הכשרות המשפטית והאפוטרופסות (תיקון-שינוי חזקת הגיל הרך), התשע"ח-2018 (פ/5303/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/02/2018

    ועדת המשנה למגזר הבדואי בדרום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/02/2018

    ועדת המשנה למגזר הבדואי בדרום

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/12/2017 עד 26/02/2018

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת לזכויות הילד ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מינוי ייצוג משפטי לקטין (תיקוני חקיקה), התשע"ח-2017

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/05/2016 עד 29/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת הכנסת לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-29/01/2018

    ועדת המשנה לנושא ביטחון פנים – חסויה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-29/01/2018

    ועדת המשנה לנושא ביטחון פנים – חסויה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-23/01/2018

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/05/2016 עד 22/01/2018

    ועדת הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/01/2018

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק התקשורת (בזק ושידורים תיקון - אסדרת ערוצים יעודיים), התשע"ח-2017 (פ/4143/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק התקשורת (בזק ושידורים תיקון - אסדרת ערוצים יעודיים), התשע"ח-2017 (פ/4143/20)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/11/2017

    ועדת המשנה לבחינה ואסדרה של פעילות רחפנים וכלי טיס בלתי מאוישים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/07/2017

    ועדת המשנה לנושאים מיוחדים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-05/07/2017

    ועדת החקירה הפרלמנטרית להתנהלות המערכת הפיננסית בהסדרי אשראי ללווים עסקיים גדולים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/06/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצעת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-12/06/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהארכת תוקף חוק האזרחות והכניסה לישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעה לסדר-היום בנושא: אבטחת מאגרי מידע ממשלתיים ואופן השימוש בהם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעה לסדר-היום בנושא: אבטחת מאגרי מידע ממשלתיים ואופן השימוש בהם

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מספר 8)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/04/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/12/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעת חוק הסדרת ההתיישבות ביהודה והשומרון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/11/2016

    הועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעות חוק ההסדרה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לדיון בפרק ה', סעיפים 30–41 (עקרונות לקביעת תקציב הביטחון) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב בשנות 2017 ו-2018)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לדיון בפרק ה', סעיף 57 (תקציב הגופים הביטחוניים) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית ובהצעת חוק משק המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-03/08/2016

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מימון מפלגות (תיקון – הגדרת גוף פעיל בבחירות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מימון מפלגות (תיקון – הגדרת גוף פעיל בבחירות)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/07/2016

    הוועדה המיוחדת לצדק חלוקתי ולשוויון חברתי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/06/2016

    ועדת המשנה לבחינה ומעקב אחר הפקת גז ונפט בטכנולוגיות לא קונבנציונליות ומתחדשות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/05/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/02/2016

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק התקנים (תיקון - מעבדה מוסמכת לאישור ייבוא טובין) ובפרק י"ג (תקינה) בהצעת חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/02/2016

    ועדת המשנה לקידום טכנולוגיות לאנרגיה מתחדשת - פיקוח ומעקב אחר יישום החלטות ועידת פריז

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/06/2015 עד 18/01/2016

    ועדת האתיקה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/01/2016

    ועדת המשנה לנושא החלל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/01/2016

    ועדת המשנה לנושא החלל

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/12/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת החוץ והביטחון לפי חוק השירות הלאומי-אזרחי, התשע"ד–2014

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/10/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לעניין הצורך להכריז על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי (תיקון), התשע"ה–2015

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעות חוק הבאות:הפיקוח על שירותים פיננסיים מוסדרים (הוראת שעה) (פ/5388),עבודת נשים-תקופת הלידה וההורות(השתתפות בעלות מעון יום ו-הסטודנטיות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/07/2015

    הוועדה המיוחדת ליישום הנגשת המידע הממשלתי ועקרונות שקיפותו לציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט, לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת המדע והטכנולוגיה בהתאם לחוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים ונתוני זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגרי מידע, התש"ע–2009

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015

    הוועדה המיוחדת לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/05/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-11/05/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 3 והוראת שעה לכנסת ה-20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לתפיסת הביטחון ולבניין הכוח

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לכוננות ולביטחון שוטף

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעות חוק בנושא הסרת תוכן שפרסומו מהווה עבירה מרשת האינטרנט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת המדע והטכנולוגיה ולוועדת החוקה, חוק ומשפט, לפי חוק פיקוח אלקטרוני על עצור ועל אסיר משוחרר על תנאי (תיקוני חקיקה), התשע"ד–2014

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח פינוי ובינוי (פיצויים) (תיקון מס' 4) (פינוי בשל סירוב בלתי סביר) מ/1023

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/03/2015

    ועדת המשנה לדיון בהמלצות לשינויים בתנאי חברי הכנסת והיועצים הפרלמנטריים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים