רועי פולקמן

רועי פולקמן

סיעות

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    כולנו

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 30/04/2019

    כולנו

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    כולנו

  • הכנסת ה-20 מ-15/04/2015 עד 30/04/2019

    כולנו

קוד המקור של הנתונים