אפרים סנה

אפרים סנה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 28/05/2008

    עבודה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2007 עד 28/05/2008

    ועדה מיוחדת לבדיקת הערכות ומוכנות לרעידות אדמה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-18/12/2007 עד 28/05/2008

    משותפת חו"ב וחוקה לעניין ההכרזה על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2007 עד 28/05/2008

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2007 עד 28/05/2008

    ועדת משנה לנושא תפיסת המיגון בהערכות לרעידות אדמה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2007 עד 28/05/2008

    משותפת מדע-פנים לנושא היערכות לרעידת אדמה בישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2007 עד 28/05/2008

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2007 עד 17/12/2007

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/08/2006 עד 28/05/2008

    ו. משנה להסדרת עיסוק במקצועות רפואיים, פרה רפואיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 28/05/2008

    ו. משנה לנושא ביטול הפטור ממכרז שניתן לחברת שראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 08/11/2006

    משותפת - חוץ וביטחון וכספים לתקציב הביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/05/2006 עד 08/11/2006

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 20/11/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 08/11/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/10/2004 עד 17/04/2006

    למודיעין ולשירותים חשאיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-23/03/2003 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 17/04/2006

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לתפיסת הביטחון ובניין צה"ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לכוננות וביטחון שוטף

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-15/07/1998 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 15/06/1994

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 08/06/1994

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-17 מ-30/10/2006 עד 18/06/2007

    סגן שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 02/11/2002

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 07/03/2001

    סגן שר

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-01/06/1994 עד 22/11/1995

    שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 06/11/2006

    עבודה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 20/10/2004

    לתפיסת הביטחון ובניין צה"ל

קוד המקור של הנתונים