איילת נחמיאס ורבין

איילת נחמיאס ורבין

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק הרשויות המקומיות (בחירות) (תיקון - תשלום לחברי ועדות קלפי), התשע"ח-2018 (פ/5476/20)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצ"ח משק החשמל (תיקון מס' 16 והוראת שעה) (רפורמה במשק החשמל), התשע"ח-2018 (מ/1244)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצ"ח השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 8) (תיקון), התשע"ח-2018 (מ/1237)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/07/2018

    ועדה משותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצ"ח הכשרות המשפטית והאפוטרופסות (תיקון-שינוי חזקת הגיל הרך), התשע"ח-2018 (פ/5303/20)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/03/2018

    ועדת המשנה לכוח אדם ולמשאב האנושי בצה”ל

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/03/2018

    ועדת המשנה לבחינת מוכנות העורף

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/03/2018

    ועדת המשנה להגנה בסייבר

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-20/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הכלכלה לדיון בפרק י"א (רשויות תחבורה מטרופולויניות), מתוך הצ"ח התוכנית הכלכלית (תיקוני חקיקה ליישום המדיניות הכלכלית לשנת התקציב 2019), התשע"ח-2018 (מ/1196)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת לזכויות הילד ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מינוי ייצוג משפטי לקטין (תיקוני חקיקה), התשע"ח-2017

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק התקשורת (בזק ושידורים תיקון - אסדרת ערוצים יעודיים), התשע"ח-2017 (פ/4143/20)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-23/10/2017

    ועדת הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-23/10/2017

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017 עד 24/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/07/2015 עד 17/07/2017

    ועדת הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-05/07/2017

    ועדת החקירה הפרלמנטרית להתנהלות המערכת הפיננסית בהסדרי אשראי ללווים עסקיים גדולים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/06/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצעת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעה לסדר-היום בנושא: אבטחת מאגרי מידע ממשלתיים ואופן השימוש בהם

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מספר 8)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/04/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 7)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2017

    ועדת המשנה לבחינת התנהלות הבנקים והגופים המוסדיים בהעמדת אשראי ללווים מסוימים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2017

    ועדת המשנה לבחינת התנהלות הבנקים והגופים המוסדיים בהעמדת אשראי ללווים מסוימים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מימון מפלגות (תיקון – הגדרת גוף פעיל בבחירות)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/03/2016

    ועדת המשנה לנושא תשתיות התעופה האזרחית בישראל, הבין-לאומית והפנים-ארצית

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/02/2016

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק התקנים (תיקון - מעבדה מוסמכת לאישור ייבוא טובין) ובפרק י"ג (תקינה) בהצעת חוק ההסדרים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/12/2015

    ועדת המשנה לבטיחות בדרכים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-29/07/2015

    ועדת המשנה לתחבורה ציבורית

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/07/2015 עד 08/07/2015

    הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/07/2015

    הוועדה המיוחדת לזכויות הילד

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת הכלכלה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/03/2015

    ועדת המשנה לעניין ייצוג הכנסת בטקסי זיכרון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/03/2015

    ועדת המשנה לעניין ייצוג הכנסת בטקסי זיכרון

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    המחנה הציוני

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים