ירון מזוז

ירון מזוז

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-13/01/2016 עד 04/08/2016

    ראש הממשלה

    סגן שר

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016

    להגנת הסביבה

    סגן שר

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2015 עד 11/01/2016

    הפנים

    סגן שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/06/2015 עד 27/12/2015

    הפנים

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים