ינון מגל

ינון מגל

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 03/12/2015

    הבית היהודי

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-07/09/2015 עד 03/12/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בסעיפים 31 ו-32 בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב לשנות התקציב 2015 ו-2016)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015 עד 03/12/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי (תיקון), התשע"ה–2015

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015 עד 12/10/2015

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/07/2015 עד 03/12/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעות חוק הבאות:הפיקוח על שירותים פיננסיים מוסדרים (הוראת שעה) (פ/5388),עבודת נשים-תקופת הלידה וההורות(השתתפות בעלות מעון יום ו-הסטודנטיות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/07/2015 עד 03/12/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת הכנסת לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015 עד 03/12/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 03/12/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 03/12/2015

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 12/10/2015

    הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/05/2015 עד 03/12/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים