סאלח סלים

סאלח סלים

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-19/07/1994 עד 17/06/1996

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-08/03/1999 עד 07/06/1999

    חד"ש

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 08/03/1999

    חד"ש-בל"ד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-05/07/1994 עד 17/06/1996

    חד"ש

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים