ניסן סלומינסקי

ניסן סלומינסקי

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה להצ"ח יסוד: הממשלה (תיקון מס' 5) (סמכויות לעניין פתיחה במלחמה או נקיטת פעולה צבאית משמעותית) (מ/1184) הצ"ח הממשלה (תיקון מס' 12) (אצילת סמכות לוועדת השרים לענייני ביטחון לאומי), התשע"ח-2018 (מ/1184

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת החוק לצמצום השימוש במזומן, התשע"ה-2015 (מ/945)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת החוק לצמצום השימוש במזומן, התשע"ה-2015 (מ/945)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת חוק נכסים של נספי השואה והטבות לניצולי שואה נזקקים (תיקוני חקיקה – הוראת שעה), התשע"ח-2018 (מ/1181)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת חוק נכסים של נספי השואה והטבות לניצולי שואה נזקקים (תיקוני חקיקה – הוראת שעה), התשע"ח-2018 (מ/1181)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-12/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לעניין תקנות בנושא הוועדה לבחינת פטור שניתן למיועדת לשירות ביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/11/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לפי סעיף 13(ג) לפקודת המסים (גבייה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/11/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לפי סעיף 13(ג) לפקודת המסים (גבייה)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/01/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעות חוק בנושא הסרת תוכן שפרסומו מהווה עבירה מרשת האינטרנט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/12/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעת חוק הסדרת ההתיישבות ביהודה והשומרון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/12/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעת חוק הסדרת ההתיישבות ביהודה והשומרון

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/11/2016

    הועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעות חוק ההסדרה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/11/2016

    הועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעות חוק ההסדרה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מימון מפלגות (תיקון – הגדרת גוף פעיל בבחירות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/10/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לעניין הצורך להכריז על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/07/2015 עד 13/10/2015

    הוועדה המיוחדת ליישום הנגשת המידע הממשלתי ועקרונות שקיפותו לציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לפי חוק ביטוח רכב מנועי

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לפי חוק ביטוח רכב מנועי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/06/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט, לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת המדע והטכנולוגיה בהתאם לחוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים ונתוני זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגרי מידע, התש"ע–2009

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 01/06/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 01/06/2015

    ועדת הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/11/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת (ביטחוני)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/05/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (כנסת-כספים) לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-15/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת (כלכלי)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חו"ב-כספים) לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-01/10/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעניינים חסויים (תקציב שירות הביטחון)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-30/12/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לסעיף 5 לחוק הכנסת (ביטחוני)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-26/05/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת (ביטחוני 26.5.14)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לפי סעיף 4(ה) לחוק האזנת סתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לפי סעיף 4(ה) לחוק האזנת סתר

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעות חוק בנושא הסרת תוכן שפרסומו מהווה עבירה מרשת האינטרנט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת המדע והטכנולוגיה ולוועדת החוקה, חוק ומשפט, לפי חוק פיקוח אלקטרוני על עצור ועל אסיר משוחרר על תנאי (תיקוני חקיקה), התשע"ד–2014

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח פינוי ובינוי (פיצויים) (תיקון מס' 4) (פינוי בשל סירוב בלתי סביר) מ/1023

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-26/05/2014 עד 26/05/2014

    ועדת משנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת (ביטחוני 26.5.14)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-30/12/2013 עד 30/12/2013

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לסעיף 5 לחוק הכנסת (ביטחוני)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/11/2013 עד 04/11/2013

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת (ביטחוני)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-01/10/2013 עד 01/10/2013

    ועדת המשנה לעניינים חסויים (תקציב שירות הביטחון)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-15/07/2013 עד 15/07/2013

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת (כלכלי)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/04/2013 עד 17/04/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכספים ופנים-פרק י"ג-דתות-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/06/2006 עד 24/02/2009

    למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2006 עד 24/02/2009

    ועדת המשנה לנושא תעשייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-29/12/2008 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/03/2007 עד 24/02/2009

    בעניין שנת שמיטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת חינוך-כספים לדיון בפרק י"ט סעיפים - 128-130

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/03/2003 עד 17/04/2006

    חקירה פרלמנטרית בנושא האלימות בספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    החקירה בנושא איתור והשבת נכסים של נספי השואה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-04/01/2005 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת לדיון בהצ"ח שעניינן אנטנות סלולריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לתיקונים בחוקי הבחירות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/01/2003 עד 17/04/2006

    ועדת המשנה לעניין חוק יישום תכנית ההתנתקות, התשס"ה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת לכספים ופנים לדיון בפרק ה' - רשויות מקומיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - כספים וכלכלה לדיון בפרק ט' - תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    קשיים תקציביים המונעים עליית יהודים מאתיופי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 13/07/2004

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-26/05/1997 עד 07/06/1999

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-26/05/1997 עד 07/06/1999

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-02/03/1998 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-19/04/1999 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-26/05/1997 עד 02/03/1998

    הכנסת

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    הבית היהודי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הבית היהודי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    איחוד לאומי-מפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    מפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-01/03/2004 עד 27/12/2004

    מפד"ל

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-12/05/1997 עד 07/06/1999

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים