מירב  בן-ארי

מירב בן-ארי

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בהצ"ח שעות עבודה ומנוחה (תיקון - סמכות יושב-ראש הכנסת לעניין עובדי הכנסת), התשע"ח-2018 (פ/5546)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המיוחדת להסדרת מעמדם של תלמידי ישיבות, ושילובם של בוגרי ישיבות בשירות צבאי, בשירות לאומי-אזרחי ובתעסוקה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לפי סעיפים 10(א) ו-67ו(א) לחוק שירות הקבע בצה"ל (גמלאות)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/07/2017

    ועדת המשנה לעניין שירותי בריאות בצפון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-29/05/2017

    ועדת המשנה לעניין בחינת ימי הלימודים במערכת החינוך

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/01/2017 עד 20/02/2017

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-20/02/2017

    ועדת החוץ והביטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-20/02/2017

    ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-20/02/2017

    ועדת המשנה לכוח אדם ולמשאב האנושי בצה”ל

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בפרק ה', סעיף 44 (הוראות לעניין פרישה משירות קבע ופנסיית גישור) ובפרק ה', סעיפים 45-56 (יישום המלצת ועדת גורן) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 02/11/2016

    ועדת המשנה לכוח אדם ולמשאב האנושי בצה”ל

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-03/08/2016 עד 01/11/2016

    ועדת החוץ והביטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/11/2016

    ועדת המשנה לעניין בדיקת תשלומי מזונות של המוסד לביטוח לאומי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/11/2016

    ועדת המשנה לעניין בדיקת תשלומי מזונות של המוסד לביטוח לאומי

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-03/08/2016 עד 01/11/2016

    ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 03/08/2016

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-03/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת החוץ והביטחון לפי חוק השירות הלאומי-אזרחי, התשע"ד–2014

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 03/08/2016

    ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-03/08/2016

    ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/02/2016

    ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים ובזנות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת החינוך, התרבות והספורט לפי חוק הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/10/2015

    ועדת המשנה לטיפול בצעירים וצעירות חסרי בית

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/10/2015

    ועדת המשנה לטיפול בצעירים וצעירות חסרי בית

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-19/10/2015

    ועדת המשנה לצער בעלי חיים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-19/10/2015

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/07/2015

    ועדת המשנה לספורט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-10/06/2015

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-10/06/2015

    ועדת המשנה לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בין-לאומיים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת החינוך, התרבות והספורט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לחינוך בלתי פורמלי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לחינוך בלתי פורמלי

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    כולנו

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים