דוד ביטן

דוד ביטן

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המיוחדת להסדרת מעמדם של תלמידי ישיבות, ושילובם של בוגרי ישיבות בשירות צבאי, בשירות לאומי-אזרחי ובתעסוקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-20/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הכלכלה לדיון בפרק י"א (רשויות תחבורה מטרופולויניות), מתוך הצ"ח התוכנית הכלכלית (תיקוני חקיקה ליישום המדיניות הכלכלית לשנת התקציב 2019), התשע"ח-2018 (מ/1196)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בהצעה לסדר היום בנושא: "תעסוקת ערבים ושוויון חברתי"

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 15/01/2018

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מספר 8)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מספר 8)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/04/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/04/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 7)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/02/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק תאגידי מים וביוב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/02/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק תאגידי מים וביוב

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-03/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט, לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת המדע והטכנולוגיה בהתאם לחוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים ונתוני זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגרי מידע, התש"ע–2009

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מימון מפלגות (תיקון – הגדרת גוף פעיל בבחירות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/08/2016

    ועדת המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/08/2016

    הוועדה המיוחדת ליישום הנגשת המידע הממשלתי ועקרונות שקיפותו לציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 14/06/2016

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/06/2016

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 30/05/2016

    ועדת הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/07/2015 עד 30/05/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת הכנסת לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/07/2015 עד 30/05/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת הכנסת לתקציב הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/02/2016

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק התקנים (תיקון - מעבדה מוסמכת לאישור ייבוא טובין) ובפרק י"ג (תקינה) בהצעת חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/12/2015

    ועדת המשנה לבטיחות בדרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת החינוך, התרבות והספורט לפי חוק הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי (תיקון), התשע"ה–2015

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעות חוק הבאות:הפיקוח על שירותים פיננסיים מוסדרים (הוראת שעה) (פ/5388),עבודת נשים-תקופת הלידה וההורות(השתתפות בעלות מעון יום ו-הסטודנטיות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/06/2015

    ועדת המשנה לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בין-לאומיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעות חוק בנושא הסרת תוכן שפרסומו מהווה עבירה מרשת האינטרנט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח פינוי ובינוי (פיצויים) (תיקון מס' 4) (פינוי בשל סירוב בלתי סביר) מ/1023

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק המים (תיקון מס' 27)

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים