זוהיר בהלול

זוהיר בהלול

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 18/10/2018

    המחנה הציוני

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018 עד 18/10/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק הרשויות המקומיות (בחירות) (תיקון - תשלום לחברי ועדות קלפי), התשע"ח-2018 (פ/5476/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/02/2018 עד 18/10/2018

    ועדת המשנה למגזר הבדואי בדרום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-29/01/2018 עד 18/10/2018

    ועדת המשנה לענייני תכנון ובנייה ברשויות הדרוזיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/07/2015 עד 18/10/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהארכת תוקף חוק האזרחות והכניסה לישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/07/2015 עד 18/10/2018

    הוועדה המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 18/10/2018

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/01/2015 עד 18/10/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט, לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת המדע והטכנולוגיה בהתאם לחוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים ונתוני זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגרי מידע, התש"ע–2009

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים