יאיר שמיר

יאיר שמיר

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/04/2013

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    שר

קוד המקור של הנתונים