עפר שלח

עפר שלח

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    יש עתיד

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יש עתיד

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה להצ"ח יסוד: הממשלה (תיקון מס' 5) (סמכויות לעניין פתיחה במלחמה או נקיטת פעולה צבאית משמעותית) (מ/1184) הצ"ח הממשלה (תיקון מס' 12) (אצילת סמכות לוועדת השרים לענייני ביטחון לאומי), התשע"ח-2018 (מ/1184

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לפי סעיפים 10(א) ו-67ו(א) לחוק שירות הקבע בצה"ל (גמלאות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-12/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לעניין תקנות בנושא הוועדה לבחינת פטור שניתן למיועדת לשירות ביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/06/2017

    ועדת המשנה לענייני חוות דעת ודו"חות חסויים של מבקר המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לדיון בפרק ה', סעיפים 30–41 (עקרונות לקביעת תקציב הביטחון) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב בשנות 2017 ו-2018)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בפרק ה', סעיף 44 (הוראות לעניין פרישה משירות קבע ופנסיית גישור) ובפרק ה', סעיפים 45-56 (יישום המלצת ועדת גורן) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לדיון בפרק ה', סעיף 57 (תקציב הגופים הביטחוניים) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית ובהצעת חוק משק המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/12/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת החוץ והביטחון לפי חוק השירות הלאומי-אזרחי, התשע"ד–2014

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/10/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לעניין הצורך להכריז על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהארכת תוקף חוק האזרחות והכניסה לישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-11/05/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 3 והוראת שעה לכנסת ה-20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה להגנה בסייבר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לכוח אדם ולמשאב האנושי בצה”ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לכוננות ולביטחון שוטף

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לעניין קצא"א

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לענייני מודיעין ושירותים חשאיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-26/05/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת (ביטחוני 26.5.14)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/05/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת למעקב אחר יישום הוראות בחוק שירות ביטחון וחוק שירות לאומי-אזרחי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/01/2014 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה למאבק בהון השחור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-30/12/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לסעיף 5 לחוק הכנסת (ביטחוני)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/11/2013 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - כספים) לקידום התחרות בענף המזון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/11/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת (ביטחוני)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-01/10/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעניינים חסויים (תקציב שירות הביטחון)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה למגזר הערבי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-15/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת (כלכלי)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חו"ב-כספים) לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חו"ב-חוקה) לבחינת הצורך להכריז על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/04/2013 עד 03/12/2014

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 09/04/2013

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-15/04/2015

    יש עתיד

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לתפיסת הביטחון ולבניין הכוח

קוד המקור של הנתונים