מיכאל איתן

מיכאל איתן

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת חו"ב וחוקה לעניין ההכרזה על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-27/11/2007 עד 24/02/2009

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/12/2007 עד 24/02/2009

    למעקב אחר תיקון הליקויים וביצוע המלצות המבקר בדוח היערכות העורף ותפקודו במלחמת לבנון השנייה - תחבורה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-18/08/2008 עד 24/02/2009

    לענייני ביקורת המדינה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת - הוועדה לביקורת המדינה וועדת המדע בנושא פרוייקט המרכב"ה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא האזנות הסתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-26/12/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לנושא אינטרנט וטכנולוגיית המידע

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-26/12/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לנושא אינטרנט וטכנולוגיית המידע

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    ו.חקירה פרלמנטרית- קליטתם בישראל של יוצאי אתיופיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 31/07/2006

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 17/04/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-09/06/2003 עד 17/04/2006

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לנושא זכויות נפגעי עבירה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין האזנות הסתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת - חוקה וכספים לעניין תקנות המסים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת בנושא הארכת חיים (עבודה - חוקה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לאינטרנט וטכנולוגיית המידע

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לאינטרנט וטכנולוגיית המידע

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא: גילויי השחיתות בממשל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא: גילויי השחיתות בממשל

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 25/01/2005

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-09/05/2001 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-03/07/2002 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/10/1999 עד 17/02/2003

    לענייני מחקר ופיתוח טכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-17/07/2002 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-12/03/2002 עד 03/07/2002

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 12/03/2002

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 09/07/1997

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-17/07/1996 עד 09/07/1997

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-24/12/1996 עד 08/01/1997

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-12/06/1990 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 21/03/1990

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    הליכוד צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    שיפור השירות הממשלתי לציבור

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    שיפור השירות הממשלתי לציבור

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-13/07/1998 עד 06/07/1999

    ראש הממשלה

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-09/07/1997 עד 13/07/1998

    המדע, התרבות והספורט

    שר

קוד המקור של הנתונים