אלעזר שטרן

אלעזר שטרן

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המיוחדת להסדרת מעמדם של תלמידי ישיבות, ושילובם של בוגרי ישיבות בשירות צבאי, בשירות לאומי-אזרחי ובתעסוקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-12/10/2015 עד 30/04/2018

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת חוק נכסים של נספי השואה והטבות לניצולי שואה נזקקים (תיקוני חקיקה – הוראת שעה), התשע"ח-2018 (מ/1181)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מספר 8)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/04/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-12/10/2015

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-16/06/2014 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לטיפול ולתקצוב נושא השמיטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/11/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חוקה - כנסת) להצעות חוק יסוד: משאל עם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/09/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לפריפריה והתיישבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/11/2013 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - כספים) לקידום התחרות בענף המזון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/11/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לקידום זכויות האוכלוסיה הדרוזית והצ'רקסית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-15/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת (כלכלי)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/05/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת למעקב אחר יישום הוראות בחוק שירות ביטחון וחוק שירות לאומי-אזרחי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/01/2014 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה למאבק בהון השחור

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חוקה-כספים) לחוק נכסים של נספי השואה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חו"ב-חוקה) לבחינת הצורך להכריז על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה למגזר הערבי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לפי סעיף 4(ה) לחוק האזנת סתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לבחינת מוכנות העורף

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לכוננות ולביטחון שוטף

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לתפיסת הביטחון ולבניין הכוח

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/01/2014 עד 22/01/2014

    ועדת המשנה למאבק בהון השחור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-04/09/2015

    יש עתיד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    התנועה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים