יואל רזבוזוב

יואל רזבוזוב

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    יש עתיד

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יש עתיד

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-30/12/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת העלייה, הקליטה והתפוצות לדיון בהצעת חוק לתיקון פקודת רופאי השיניים (מס' 6) (פטור מבחינות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/07/2015

    הוועדה המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/05/2014 עד 31/03/2015

    ו. משותפת (עליה-חו"ב) לנושא העדר התייחסות למאבק הפליטים היהודים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-24/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

קוד המקור של הנתונים