מיכל רוזין

מיכל רוזין

סיעות

  • הכנסת ה-24 מ-16/06/2021

    מרצ

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    מרצ

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 30/04/2019

    מרצ

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    מרצ

קוד המקור של הנתונים