מיכאל נודלמן

מיכאל נודלמן

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-01/02/2006 עד 08/02/2006

    ח"כ יחיד - מיכאל נודלמן

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 01/02/2006

    האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו מולדת-תקומה

  • הכנסת ה-15 מ-01/02/2000 עד 17/02/2003

    האיחוד הלאומי - ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 01/02/2000

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    עלי"ה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    ישראל בעליה

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-17/12/2007 עד 24/02/2009

    למעקב אחר תיקון הליקויים וביצוע המלצות המבקר בדוח היערכות העורף ותפקודו במלחמת לבנון השנייה - תחבורה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 24/02/2009

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לחינוך וכספים-פרק ט"ז-שונות-59-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 23/05/2006

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/08/2005 עד 08/02/2006

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 08/02/2006

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 10/08/2005

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-29/06/2005 עד 08/02/2006

    משותפת - עבודה ומדע לדיון בהצ"ל - בחירת מין הילוד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-13/07/2004 עד 08/02/2006

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-13/07/2004 עד 08/02/2006

    לאינטרנט וטכנולוגיית המידע

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 08/02/2006

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/03/2003 עד 08/02/2006

    חקירה פרלמנטרית בנושא האלימות בספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/03/2003 עד 13/07/2004

    לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 27/07/2005

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 07/07/2004

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 08/02/2006

    השבת זכויות סוציאליות לעולים ממדינות מוצאם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-18/06/2002 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-28/05/2002 עד 18/06/2002

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-02/05/2001 עד 28/05/2002

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-12/03/2001 עד 28/05/2002

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/11/2000 עד 12/03/2001

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 12/03/2001

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-09/12/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 25/01/1999

    הכספים

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-22/05/2006 עד 24/02/2009

    העלייה, הקליטה והתפוצות

  • הכנסת ה-14 מ-19/10/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

קוד המקור של הנתונים