יעקב פרי

יעקב פרי

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 09/02/2018

    יש עתיד

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יש עתיד

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2017 עד 09/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק התקשורת (בזק ושידורים תיקון - אסדרת ערוצים יעודיים), התשע"ח-2017 (פ/4143/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/11/2017 עד 09/02/2018

    הועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעה לסדר היום בנושא: בניית תכנית אב לאומית בתחום הזקנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/02/2017 עד 09/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק תאגידי מים וביוב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/02/2016 עד 09/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק התקנים (תיקון - מעבדה מוסמכת לאישור ייבוא טובין) ובפרק י"ג (תקינה) בהצעת חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2015 עד 09/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת החינוך, התרבות והספורט לפי חוק הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 11/02/2018

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 09/02/2018

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 11/02/2018

    ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 11/02/2018

    ועדת המשנה לענייני איו"ש

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 11/02/2018

    ועדת המשנה לתפיסת הביטחון ולבניין הכוח

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 11/02/2018

    ועדת המשנה לתכנון לאומי

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 11/02/2018

    ועדת המשנה ללוחמה משפטית

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/03/2015 עד 09/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק המים (תיקון מס' 27)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 09/04/2013

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 04/12/2014

    שר

קוד המקור של הנתונים