שמעון סולומון

שמעון סולומון

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-10/09/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לפריפריה והתיישבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/05/2014 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לתקנות ניירות ערך זירת סוחר לחשבונו העצמי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-08/07/2013 עד 14/10/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 08/07/2013

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יש עתיד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים