דן מרידור

דן מרידור

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    מפלגת המרכז

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    ישראל במרכז

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    ליכוד - גשר - צומת

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 27/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-29/08/2001 עד 17/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 20/06/1997

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 11/06/1990

    שר

קוד המקור של הנתונים