יאיר לפיד

יאיר לפיד

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 07/05/2018

    ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/12/2014 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לענייני מודיעין ושירותים חשאיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יש עתיד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    יש עתיד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 04/12/2014

    האוצר

    שר

קוד המקור של הנתונים