אבי וורצמן

אבי וורצמן

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    הבית היהודי מייסודם של האיחוד הלאומי והמפד"ל החדשה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 31/03/2015

    סגן שר

  • הכנסת ה-19 מ-08/12/2014 עד 31/03/2015

    סגן שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 04/12/2014

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים