יצחק מרדכי

יצחק מרדכי

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 28/03/2001

    מפלגת המרכז

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    ישראל במרכז

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/1999 עד 30/05/2000

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 30/05/2000

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 25/01/1999

    שר

קוד המקור של הנתונים