רונן הופמן

רונן הופמן

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-08/12/2014 עד 31/03/2015

    משותפת כלכלה חינוך לחוק הרשות השניה לטלויזיה ורדיו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/05/2014 עד 31/03/2015

    ו. משותפת (עליה-חו"ב) לנושא העדר התייחסות למאבק הפליטים היהודים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (פנים-כלכלה) לפי חוק הליכי תכנון ובנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/01/2014 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - קידום מעמד האישה) בהתאם לחוק זכויות הדייר בדיור הציבורי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חו"ב-כספים) לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חו"ב-חוקה) לבחינת הצורך להכריז על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חוקה-חו"ב) לחוק האזנת סתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/08/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה למאבק בתאונות דרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/05/2014 עד 31/03/2015

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/11/2013 עד 19/05/2014

    ו.משותפת (כלכלה - כספים) לקידום התחרות בענף המזון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 19/05/2014

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2014 עד 19/05/2014

    ועדת משנה לאנרגיה ירוקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2014 עד 19/05/2014

    ועדת משנה לאנרגיה ירוקה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 05/06/2013

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יש עתיד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים