עמר בר-לב

עמר בר-לב

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    המחנה הציוני

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המיוחדת להסדרת מעמדם של תלמידי ישיבות, ושילובם של בוגרי ישיבות בשירות צבאי, בשירות לאומי-אזרחי ובתעסוקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה להצ"ח יסוד: הממשלה (תיקון מס' 5) (סמכויות לעניין פתיחה במלחמה או נקיטת פעולה צבאית משמעותית) (מ/1184) הצ"ח הממשלה (תיקון מס' 12) (אצילת סמכות לוועדת השרים לענייני ביטחון לאומי), התשע"ח-2018 (מ/1184

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-12/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לעניין תקנות בנושא הוועדה לבחינת פטור שניתן למיועדת לשירות ביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-12/12/2017

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/10/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/07/2017

    ועדת המשנה לנושאים מיוחדים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/06/2017

    ועדת המשנה לענייני חוות דעת ודו"חות חסויים של מבקר המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/06/2017

    ועדת המשנה לענייני מרחב התפר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/12/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעת חוק הסדרת ההתיישבות ביהודה והשומרון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/11/2016

    הועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעות חוק ההסדרה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בפרק ה', סעיף 44 (הוראות לעניין פרישה משירות קבע ופנסיית גישור) ובפרק ה', סעיפים 45-56 (יישום המלצת ועדת גורן) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/12/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת החוץ והביטחון לפי חוק השירות הלאומי-אזרחי, התשע"ד–2014

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לתפיסת הביטחון ולבניין הכוח

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה להגנה בסייבר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לכוח אדם ולמשאב האנושי בצה”ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה ללוחמה משפטית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לענייני מודיעין ושירותים חשאיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לתכנון לאומי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/05/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת למעקב אחר יישום הוראות בחוק שירות ביטחון וחוק שירות לאומי-אזרחי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-21/10/2013 עד 31/03/2015

    משותפת חו"ב וחוקה לאישור תקנות (סדרי הדין בוועדה לבחינת פטור מטעמי הכרה דתית והרכבה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-21/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-01/02/2016

    ועדת המשנה לכוננות ולביטחון שוטף

קוד המקור של הנתונים