יעקב אשר

יעקב אשר

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-24/05/2016

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יהדות התורה

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק הרשויות המקומיות (בחירות) (תיקון - תשלום לחברי ועדות קלפי), התשע"ח-2018 (פ/5476/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצ"ח משק החשמל (תיקון מס' 16 והוראת שעה) (רפורמה במשק החשמל), התשע"ח-2018 (מ/1244)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצ"ח השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 8) (תיקון), התשע"ח-2018 (מ/1237)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-20/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הכלכלה לדיון בפרק י"א (רשויות תחבורה מטרופולויניות), מתוך הצ"ח התוכנית הכלכלית (תיקוני חקיקה ליישום המדיניות הכלכלית לשנת התקציב 2019), התשע"ח-2018 (מ/1196)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-29/01/2018

    ועדת המשנה לבדיקת סוגיות תכנון וסביבה במפרץ חיפה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק התקשורת (בזק ושידורים תיקון - אסדרת ערוצים יעודיים), התשע"ח-2017 (פ/4143/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/11/2017

    הועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעה לסדר היום בנושא: בניית תכנית אב לאומית בתחום הזקנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מספר 8)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/04/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2017

    ועדת המשנה לבחינת התנהלות הבנקים והגופים המוסדיים בהעמדת אשראי ללווים מסוימים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/02/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק תאגידי מים וביוב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-03/08/2016

    הוועדה המיוחדת לצדק חלוקתי ולשוויון חברתי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/08/2016

    ועדת המשנה לבטיחות בדרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/06/2016

    ועדת המשנה לענייני תכנון ובנייה ברשויות הדרוזיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2016

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-08/12/2014 עד 31/03/2015

    משותפת כלכלה חינוך לחוק הרשות השניה לטלויזיה ורדיו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-29/07/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לתשתיות התעופה הבין-לאומית והפנים-ארצית האזרחית בישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-18/06/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לאנרגיה ירוקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/05/2014 עד 31/03/2015

    משנה לפיקוח על יישום חוק קידום התחרות בענף המזון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-27/11/2013 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (חינוך - עליה) לדיון בהצ"ח הרשות לשימור מורשת ישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/11/2013 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - כספים) לקידום התחרות בענף המזון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/08/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה למאבק בתאונות דרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-06/05/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לזכויות הילד

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-01/08/2016

    ועדת המשנה לבטיחות בדרכים

  • הכנסת ה-19 מ-05/05/2014 עד 31/03/2015

    משנה לפיקוח על יישום חוק קידום התחרות בענף המזון

קוד המקור של הנתונים