אכרם  חסון

אכרם חסון

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-29/01/2016 עד 30/04/2019

    כולנו

  • הכנסת ה-18 מ-17/05/2012 עד 05/02/2013

    קדימה

קוד המקור של הנתונים