נואף מסאלחה

נואף מסאלחה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-19/03/2001 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/03/2000 עד 21/08/2002

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 27/10/1999

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 05/10/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 19/07/1999

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-09/12/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 15/07/1996

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/06/1996

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 21/03/1995

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 18/06/1990

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-15/08/2000 עד 07/03/2001

    סגן שר

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 04/08/2000

    סגן שר

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    סגן שר

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 22/11/1995

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים