חגי מירום

חגי מירום

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-18/03/1997 עד 07/06/1999

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-15/07/1998 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-03/08/1992 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-04/12/1995 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 06/12/1995

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-27/07/1992 עד 04/12/1995

    הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-07/10/1991 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-29/10/1990 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 15/10/1991

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 16/10/1990

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    ישראל במרכז

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים