מנחם אליעזר מוזס

מנחם אליעזר מוזס

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 30/04/2019

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    יהדות התורה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    סגן שר

  • הכנסת ה-18 מ-09/02/2011 עד 05/02/2013

    סגן שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-15/04/2015 עד 30/04/2019

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 09/02/2011

    יהדות התורה

קוד המקור של הנתונים