חמד עמאר

חמד עמאר

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק הרשויות המקומיות (בחירות) (תיקון - תשלום לחברי ועדות קלפי), התשע"ח-2018 (פ/5476/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/05/2018

    ועדת המשנה להסרת החסמים בתקשורת בשפה הערבית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-29/01/2018

    ועדת המשנה לשירותי כבאות והצלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/02/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק תאגידי מים וביוב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/12/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט, לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת המדע והטכנולוגיה בהתאם לחוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים ונתוני זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגרי מידע, התש"ע–2009

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-12/07/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהארכת תוקף חוק האזרחות והכניסה לישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/06/2016

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/06/2016

    ועדת המשנה לענייני תכנון ובנייה ברשויות הדרוזיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/06/2016

    ועדת המשנה לענייני תכנון ובנייה ברשויות הדרוזיות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2016

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 23/05/2016

    ועדת המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/01/2016 עד 23/05/2016

    ועדת המשנה לנושא החלל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-16/02/2016 עד 23/05/2016

    ועדת המשנה לקידום טכנולוגיות לאנרגיה מתחדשת - פיקוח ומעקב אחר יישום החלטות ועידת פריז

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/09/2015 עד 23/05/2016

    הוועדה המיוחדת ליישום הנגשת המידע הממשלתי ועקרונות שקיפותו לציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-12/01/2016

    הוועדה המיוחדת לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 01/06/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/09/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לפריפריה והתיישבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-02/06/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/11/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לשילוב ענף ההיי-טק בכלכלה ובהכנסות המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/05/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (כנסת-כספים) לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה להליכי תכנון ובניה במגזר הדרוזי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה להליכי תכנון ובניה במגזר הדרוזי

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/11/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לקידום זכויות האוכלוסיה הדרוזית והצ'רקסית

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לבדיקת סוגיית תכנון וסביבה במפרץ חיפה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לתקנות ניירות ערך זירת סוחר לחשבונו העצמי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (פנים-חינוך) לדיון בהלס"י בנושא: "נפגעים באירועי ספורט המוניים"

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לבחינת מוכנות העורף

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/11/2013 עד 04/11/2013

    ועדת המשנה לקידום זכויות האוכלוסיה הדרוזית והצ'רקסית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/07/2011 עד 05/02/2013

    משותפת פנים כלכלה - הצ"ח הליכי תכנון ובנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-23/06/2009 עד 05/02/2013

    לשירותי בנקאות למשקי בית ולעסקים קטנים ובינוניים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/03/2012 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וקידום מעמד האישה לחוק זכויות הדייר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-29/03/2011 עד 05/02/2013

    ועדת הכנסת המשותפת לפי חוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/08/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה למאבק בתאונות הדרכים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-23/06/2009 עד 05/02/2013

    משותפת - מדע ופנים להצ"ח הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים (מ/408)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/11/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת של כלכלה וחוקה לחוק נתוני אשראי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/03/2010 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת לפנים וכלכלה לדיון בהצ"ח התכנון והבנייה התש"ע - 2010

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 05/02/2013

    משותפת כלכלה וכנסת לדיון בהצ"ח לתיקון פקודת תעבורה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    ועדה מיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/01/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה למאבק בתאונות הדרכים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים