האשם מחאמיד

האשם מחאמיד

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-10/12/2002 עד 17/02/2003

    האחדות הלאומית-הברית הלאומית המתקדמת

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 10/12/2002

    רע"ם

  • הכנסת ה-14 מ-08/03/1999 עד 07/06/1999

    בל"ד-ברית לאומית דמוקרטית

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 08/03/1999

    חד"ש-בל"ד

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    חד"ש

  • הכנסת ה-12 מ-10/01/1990 עד 13/07/1992

    חד"ש-בל"ד

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-28/11/2000 עד 17/02/2003

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-28/12/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-10/11/1999 עד 28/12/1999

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 10/11/1999

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-11/02/1997 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-22/07/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-19/07/1994 עד 17/06/1996

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/06/1996

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-17/01/1990 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים