ציפי חוטובלי

ציפי חוטובלי

סיעות

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 05/07/2020

    הליכוד

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    הליכוד

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 30/04/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד - תנועה לאומית ליברלית

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד - ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-23 מ-17/05/2020 עד 02/08/2020

    שרה

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 17/05/2020

    שרה

  • הכנסת ה-22 מ-21/01/2020 עד 16/03/2020

    שרה

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 21/01/2020

    סגנית שר

  • הכנסת ה-21 מ-29/05/2019 עד 03/10/2019

    סגנית שר

  • הכנסת ה-20 מ-18/02/2019 עד 17/05/2019

    סגנית שר

  • הכנסת ה-20 מ-19/05/2015 עד 17/02/2019

    סגנית שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    סגנית שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    סגנית שר

  • הכנסת ה-19 מ-26/03/2015 עד 31/03/2015

    סגנית שר

  • הכנסת ה-19 מ-29/12/2014 עד 04/03/2015

    סגנית שר

  • הכנסת ה-19 מ-25/08/2013 עד 31/03/2015

    סגנית שר

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 25/08/2013

    סגנית שר

קוד המקור של הנתונים