משה יעלון

משה יעלון

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 23/05/2016

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 22/05/2016

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    המשנה לראש הממשלה

    משנה לראש הממשלה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    לנושאים אסטרטגיים

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    המשנה לראש הממשלה

    משנה לראש הממשלה

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    לנושאים אסטרטגיים

    שר

קוד המקור של הנתונים