רוברט טיבייב

רוברט טיבייב

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-01/01/2019 עד 30/04/2019

    העבודה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 01/01/2019

    המחנה הציוני

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

קוד המקור של הנתונים