נחמן שי

נחמן שי

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    המחנה הציוני

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    העבודה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-26/03/2018

    ועדת המשנה לכוננות ולביטחון שוטף

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/12/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעת חוק הסדרת ההתיישבות ביהודה והשומרון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/02/2016

    ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים ובזנות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי (תיקון), התשע"ה–2015

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהארכת תוקף חוק האזרחות והכניסה לישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/07/2015

    ועדת המשנה להגנה בסייבר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/07/2015

    הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לפי סעיף 4(ה) לחוק האזנת סתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לתפיסת הביטחון ולבניין הכוח

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לבחינת מוכנות העורף

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-11/06/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-24/06/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (פנים-חינוך) לדיון בהלס"י בנושא: "נפגעים באירועי ספורט המוניים"

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-21/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לנושא התנהלות שב"ס ושיקום אסירים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לבטחון פנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לנושא עליית יהודים להר הבית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/06/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לתחבורה ציבורית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בהצעת חוק רשות השידור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 05/02/2013

    משותפת כלכלה וכנסת לדיון בהצ"ח לתיקון פקודת תעבורה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/07/2010 עד 17/05/2012

    האתיקה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-13/10/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לקידום ולסיוע לתעשיות עתירות ידע

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-12/10/2009 עד 05/02/2013

    לשירותי בנקאות למשקי בית ולעסקים קטנים ובינוניים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/06/2009 עד 30/06/2009

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בחוק הרשות השניה לטלויזיה ורדיו התש"ן-1990

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-29/06/2009 עד 30/06/2009

    משותפת לכלכלה ולחינוך לפרק י"ד: רשות השידור בהצ"ח ההתייעלות הכלכלית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-23/06/2009 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-26/05/2009 עד 05/02/2013

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה למאבק בסחר בנשים

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-01/01/2016

    ועדת המשנה לתכנון לאומי

קוד המקור של הנתונים