צביה גרינפילד

צביה גרינפילד

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-04/11/2008 עד 24/02/2009

    מרצ

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-05/11/2008 עד 24/02/2009

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

קוד המקור של הנתונים