לאון ליטינצקי

לאון ליטינצקי

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/11/2014 עד 31/03/2015

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה - מימד

קוד המקור של הנתונים