אדיסו מאסלה

אדיסו מאסלה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-25/03/1999 עד 07/06/1999

    עם אחד

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 25/03/1999

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-15/07/1996 עד 07/06/1999

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-09/07/1996 עד 07/06/1999

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים