יוסף שגל

יוסף שגל

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    לקליטת ילדים, נוער וצעירים עולים במערכת החינוך

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-21/03/2007 עד 24/02/2009

    למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 11/07/2006

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים