ענת מאור

ענת מאור

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    מרצ

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מרצ

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מרצ

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-04/11/2002 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-09/05/2001 עד 17/02/2003

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-26/07/1999 עד 04/11/2002

    החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לענייני מחקר ופיתוח טכנולוגי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 13/03/2001

    לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    העבודה והרווחה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לקידום מעמד האשה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-16/11/1992 עד 17/06/1996

    לקידום מעמד האשה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה והרווחה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    העליה והקליטה

    חברת ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 17/02/2003

    לענייני מחקר ופיתוח טכנולוגי

קוד המקור של הנתונים