יצחק גלנטי

יצחק גלנטי

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    גיל

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-24/06/2008 עד 07/07/2008

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-20/05/2008 עד 28/05/2008

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-01/05/2008 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת כספים-עבודה לדיון בפרק י"ט נושא עובדים זרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/11/2007 עד 24/02/2009

    משותפת עבודה-מדע לדיון בהצ"ח ניסויים רפואיים בבני אדם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/11/2007 עד 24/02/2009

    ו.משותפת כספים ועבודה - הגנה על עובדים בשעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-20/05/2006 עד 24/02/2009

    לבחינת בעיות העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/05/2006 עד 24/06/2008

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 19/11/2007

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 17/12/2007

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא האזנות הסתר

    חבר ועדה

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-22/10/2007 עד 24/02/2009

    גיל

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-13/11/2007 עד 24/02/2009

    משותפת עבודה-מדע לדיון בהצ"ח ניסויים רפואיים בבני אדם

  • הכנסת ה-17 מ-24/10/2007 עד 24/02/2009

    העבודה, הרווחה והבריאות

קוד המקור של הנתונים